Wkładki igli Allround Zobacz większe

Wkładki igli Allround

Nowy produkt

275,00 zł brutto

Więcej informacji

igli Allround
Indywidualne odciążenie, pobudzenie pracy mięśni


igli Allround

  •     zmniejszona amortyzacja
  •     odpowiednia do uprawiania sportu


Zmniejszenie bólu i indywidualne odciążenie

Wiek, waga, obciążenie, sposób poruszania się i jego nasilenie mają wpływ na bierne funkcje postawy i zabezpieczania narządu ruchu. Takie czynniki jak twarde podłoża, ciasne buty, nieprawidłowe obciążenie oraz brak ruchu i treningu mięśni stopy dodatkowo sprzyjają tym niekorzystnym efektom.

Wkładka ortopedyczna igli Allround zapewnia dynamiczne wsparcie i odciążenie stopy dzięki stabilności kształtu w połączeniu z elastycznością materiału z włókna węglowego. Pobudza to mięśnie do pracy, przez co stopa podlega fizjologicznemu treningowi. Sensomotorycznie aktywujące wkłady wzmacniają samopostrzeganie ciała. Ma to korzystny wpływ na pozycję stawów, napięcie mięśni oraz postawę ciała.

Działanie

  •     optymalizacja sprawności
  •     zmniejszenie dolegliwości związanych z daną dyscypliną sportu
  •     celowe pobudzanie mięśni przez wkłady sensomotoryczne


Zastosowanie

  •     sport
  •     rekreacja


Punkty pobudzające

Usztywnienie z włókna węglowego
Niezwykle lekki i cienki usztywniacz z włókna węglowego dzięki specjalnym wcięciom pozwala na wykonywanie wszystkich ruchów biomechanicznych, zapewniając jednocześnie jak najwyższą stabilność kształtu.

Punkty stymulacyjne
Punkty przymocowuje się za pomocą połączenia rzepowego do usztywniacza z włókna węglowego, co pozwala na umieszczanie ich w dowolnym miejscu. Różne rozmiary wkładek z włókna węglowego marki igli umożliwiają zmianę zakresu ich działania w trakcie leczenia. Pozwala to na dostosowanie wkładki przez dostawcę do indywidualnych potrzeb klienta.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Wkładki igli Allround

Wkładki igli Allround