SPORT.

W przypadkach, w których niemożliwe jest zastosowanie wyrobu seryjnego, proponujemy wykonanie wyrobu na indywidualne zamówienie - zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Indywidualnym przedmiotem ortopedycznym lub środkiem ortotycznym nazywamy ortezy, aparaty, gorsety, stabilizatory, tutory, łuski, szyny, sznurówki, pasy, kołnierze oraz wkładki orto...

W przypadkach, w których niemożliwe jest zastosowanie wyrobu seryjnego, proponujemy wykonanie wyrobu na indywidualne zamówienie - zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Indywidualnym przedmiotem ortopedycznym lub środkiem ortotycznym nazywamy ortezy, aparaty, gorsety, stabilizatory, tutory, łuski, szyny, sznurówki, pasy, kołnierze oraz wkładki ortopedyczne. Uwzględniają one odmienne potrzeby i oczekiwania pacjentów z dysfunkcją narządu ruchu różnego pochodzenia. Ich głównym celem jest wspomaganie lub zastępowanie naturalnych funkcji ruchowych kończyn oraz tułowia, utraconych na skutek urazu lub dysfunkcji wrodzonej.

Produkowane wyroby seryjne lub indywidualne wykonujemy w oparciu o trzy główne założenia

1. Topografia - obszar ciała objęty działaniem środka ortotycznego.
- w obrębie kończyny górnej
- w obrębie kończyny dolnej
- w obrębie tułowia

2. Funkcja
W drodze do uzyskania możliwie pełnej sprawności fizycznej, produkowane ortezy pełnią określone funkcje.
- Stabilizują stawy kończyn oraz odcinki tułowia.
- Unieruchamiają i odciążają odcinkowo lub całościowo w określonej pozycji
- Korygują ich położenie i przebieg.

3. Stabilizacja/Mobilność/Forma

Konstrukcja ortezy oraz właściwości fizyczne użytych materiałów decydują o formie miękkiej, półsztywnej lub sztywnej wyrobu.

Mobilność pacjenta z wykorzystaniem ortezy określa swoboda ruchu w trzech płaszczyznach: strzałkowej, czołowej oraz poprzecznej.

Kontrola i bezpieczeństwo

Środki indywidualne wykonywane są zgodnie z zaleceniem lekarskim i podlegają jego ścisłej kontroli. W oparciu o diagnozę wykonujemy zlecony środek ortotyczny oferując pacjentowi profesjonalną obsługę.

Działamy w sposób zintegrowany - w naszym zespole zatrudniamy również osoby niepełnosprawne, co pozwala nam z większą empatią patrzeć na potrzeby naszych klientów.

Przystępność cenowa

Jesteśmy polskim producentem, stawiającym na funkcjonalność a zarazem prostotę działania. Wszystkie produkty, od najmniejszych elementów, wykonywane są w naszym zakładzie. Koszt indywidualnego zaopatrzenia jest wyższy zaledwie o 10 – 30% od standardowego, seryjnego wyrobu.

Współpraca i szkolenia

Możecie Państwo liczyć na efektywne wsparcie ze strony firmy ERHEM.

Oferujemy pomoc w doborze odpowiedniego sprzętu, a także szkolenia medyczne, technologiczne i materiałowe w zakresie indywidualnego zaopatrzenia ortopedycznego.

W tym celu prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta.

email:biuro@koliber-orto.pl

Więcej

SPORT. Jest 2 produktów.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów